Šance pro absolventy - HSE technik (AŽ 45.000 KČ)

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Žďár nad Sázavou

Značka:

60502

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* vzdělání v daném oboru - pozice je vhodná pro absolventa
* praxe v oblasti HSE bude pro Vás velká výhoda ne však podmínka
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (písemní i hovorová)
* samostatnost, pečlivost

Náplň práce

* zabezpečení výrobních budov z hlediska bezpečnosti
* návrhy koncepčních řešení pro bezpečnost na pracovišti
* vyhledávání možných bezpečnostních rizik na pracovišti a jejich předcházení
* provádění pravidelných kontrol a auditů v oblasti bezpečnosti pracoviště
* zodpovědnost za protipožární opatření, komunikace se servisními techniky
* řešení případných krizových situací a havárií
* spolupráce s příslušnými orgány
* komunikace s ochrankou budov

Nabízíme

Chcete být zodpovědný za identifikování a řízení bezpečnostních rizik ve výrobní společnosti? Bezpečnost na pracovišti je pro Vás jasnou prioritou? Domluvíte se anglicky s vedením společnosti?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu:

ŠANCE PRO ABSOLVENTY - HSE TECHNIK (AŽ 45.000 KČ)

* týden dovolené navíc
* zaškolování v rámci ČR i zahraničních závodů
* sick days
* občasný home office
* příspěvek na sportovní aktivity
* příspěvek na stravování

* termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
* místo výkonu práce: Velká Bíteš

Kontaktní osoba:
Pavla Zítková
Tel: 00420773737662