Koordinátor výroby Držovice

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Držovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1629821-5

Zařazeno na pozici:

Koordinátor výroby Prostějov

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* technické vzdělání (vyučení s maturitou, středoškolské nebo vysokoškolské)
* znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
* zkušenosti minimálně na pozici mistra výroby
* dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), výhodou IS Helios
* zkušenosti z kusové výroby
* schopnost samostatného rozhodování
* vysoké pracovní nasazení a týmový přístup, odolnost vůči stresu
* řidičský průkaz sk. B, příp. B + E

Náplň práce

* zajišťování realizací zakázek dle výrobní dokumentace v požadované kvalitě, termínu a stanoveném rozpočtu
* zodpovědnost za dodržování výrobního plánu a organizace výroby
* úzká spolupráce s ostatními středisky
* jednání s kooperacemi, popř. dodavateli
* zefektivňování výrobních procesů a postupů s orientací na zvyšování kvality a produktivity
* zajištění podkladů pro mzdy, kontrola evidence docházky a evidence výkonů
* zodpovědnost za řádnou evidenci materiálu
* zajištění dodržování pokynů a nařízení bezpečnosti práce

Nabízíme

* práce na hlavní pracovní poměr v zavedené české rodinné firmě
* jednosměnný provoz, volné víkendy
* individuální přístup k zaměstnancům
* zapracování a proškolení, průběžné zvyšování kvalifikace
* příspěvek na stravování + pitný režim
* 25 dnů dovolené, mobilní telefon
* nástup možný ihned
* místo práce: Držovice u Prostějova

Těšíme se na vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této pozice. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667