Drobná montáž Mohelnice | m + ž | mzda až 37 000 Kč | ubytování Šumperk

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

32000 - 37000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

1284*1.004

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Šumperk

Firma:

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Požadavky

- Zodpovědnost a pečlivost při práci
- Ochota pracovat v třísměnném nebo dvanáctihodinovém režimu
- Základní manuální zručnost

Náplň práce

- Obsluha strojů, kompletace součástek do světlometů, vizuální kontrola kvality
- 3 směny R/O/N, víkendy volné
- Výkon práce: Mohelnice (zajištěna svozová doprava: Králíky, Rýmařov, Březina, Šumvald, Bukovice, Uničov, Bušín, Klášterec, Červená voda, Moravská Třebová)

Nabízíme

- Mzda: 32 000 – 37 000 Kč
- Bonusy: Docházková prémie 10 %, výrobní prémie až 36 %, příplatky za odpolední a noční směny, přesčas 25 %, 13. a 14. mzda
- Dovolená: 25 dní
- Stravování: Dotované jídlo v podnikové jídelně (příspěvek 55 %), možnost využít kuchyňku
- Doprava: Svozové autobusy z vybraných lokalit, příspěvek na dopravu
- Ubytování: Možnost ubytování s doplatkem 2 000 Kč, strháváno ze mzdy

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a domluvíme se

Kontaktní osoba:
Bohumila Rycková
Mobil: +420778471478