Hledáme projekťáka Domluvíš se německy? (50 - 70.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

0000032945

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Máte komerční praxi s řízením projektů a zakázek.
* Dokážete se domluvit v němčině.
* Máte řidičský průkaz a jste aktivní řidič.
* Vystudoval/a jste SŠ/VŠ – výhodou je elektrotechnický či technický obor.
* Jste komunikativní.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Projektového manažera. Co k tomu budete potřebovat? Neobejdete se bez znalosti NJ a řidičáku. Zároveň oceníme pokud máte už nějaké zkušenosti s relizací projektů. Oslovila Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci!

* Jako projekťák budete mít na starost kompletní řízení a vedení projektů – od plánování přes realizaci až po kontrolu.
* Budete tedy zodpovídat za dotažení projektů do konce.
* Na denní bázi budete komunikovat s kolegy z ostatních týmů, dodavateli a zákazníky.
* Budete vést a koordinovat projektový tým.
* Zároveň budete připravovat projektovou dokumentaci a zpracovávat výstupy v podobě reportů.

Nabízíme

* Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba.
* Můžete využívat možnost home office.
* Užijete si 25 dní dovolené.
* K dispozici budete mít služební telefon a notebook.
* Můžete absolvovat jazykové kurzy.
* Máme pro Vás příspěvek na stravování.

Kontaktní osoba:
Martina Karolová
Mobil: +420 602 132 306