C# .NET developer, stačí 2 roky praxe (70 - 95.000 Kč) Plzeň-město

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 95000 Kč za měsíc

Značka:

0000032961

Zařazeno na pozici:

developer Plzeň, net developer Plzeň

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* alespoň 2 roky praxe s C# .NET
* používáš mikroservisní architekturu
* umíš navrhnout a komunikovat s API (REST, ..)
* Výhodou:
* máš zkušenosti s dalšími technologiemi (ASP.NET, HTML, CSS, EF Core)
* máš pokročilou znalost relačních databází (MS SQL)

Náplň práce

Neustále rozšiřujeme náš tým. Pracuješ samostatně, jsi zodpovědný, pečlivý a máš smysl pro detail? Chtěl bys pracovat pro významné tuzemské i zahraniční klienty? Tak na nic nečekej a napiš nám! Hledáme C# profesionály pro vývoj převážně backend aplikací pro samoobslužná a prezentační řešení.

* projektů máme spoustu, můžeš si vybrat, jestlli chceš pracovat na vývoji webových či desktopových aplikací
* návrh a vývoj SW nejen pro průmyslové odvětví, datové modelování, zabezpečovací systémy a další
* podílení se na přípravě a návrhu implementací SW projektů dle potřeb zákazníka

Nabízíme

* Přátelský pracovní kolektiv (teambuildingy, deskovky, ...)
* Práci s nejmodernějšími technologiemi (chytré telefony, hodinky, brýle, rozšířená a virtuální realita, umělá inteligence, Cloud)
* Pružnou pracovní dobu a po zapracování možný home-office
* 25 dní dovolené
* Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
* Individuální lekce angličtiny
* Příspěvek na stravování
* Firemní notebook
* Příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce zaměstnání
* Moderní pracovní prostředí mezinárodní softwarové společnosti
* Kafe, nápoje a občerstvení na pracovišti
* Pet-friendly office

Kontaktní osoba:
Sylva Kočková
Mobil: +420 602 741 672