Seřizovač CNC obráběcího centra, nástupní bonus (40 - 45.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

0000032952

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* praxe na obráběcím centru, CNC frézce, CNC soustruhu
* schopnost úpravy, tvorby programu na stroji
* výhodou znalost řídícího systému Mazak Mazatrol, Siemens Sinumerik
* práce dle dokumentace
* samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

Náplň práce

Co se Vám u nás bude líbit: nadstandardní mzda, náborový bonus, samostatnost, výplata Vám přistane vždy včas na účtu, možnost proplácených přesčasů a firemní akce . Dejte o sobě vědět.

* kompletní obsluha obráběcího centra
* výroba přesných dílů v požadované kvalitě a v souladu zadaných pracovních postupů a dokumentace
* zajištění základní údržby stroje a nástrojů
* práce v kusové zakázkové výrobě
* práce ve 3 směnném provozu (7,5 hod.)

Nabízíme

* smlouva na dobu neurčitou
* zázemí prosperující společnosti
* 25 dní dovolené
* zajištěné stravování - stravenkový paušál
* náborový příspěvek
* snadná dostupnost MHD, firemní parkoviště
* firemní zvýhodněné tarify u mobilního operátora
* nástup možný ihned, pracovní úvazek na HPP

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská
Mobil: +420 602 644 138