Přípravář/ka výroby Libřice

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Libřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PVLIB

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
- Fyzickou zdatnost (kvůli manipulaci s materiálem).
- Průkaz VZV nebo zkušenosti s obsluhou VZV velkou výhodou.
- Komunikativnost, aktivní přístup k řešení problémů.
- Organizační schopnosti.

Náplň práce

- Příprava výroby podle interního systému.
- Koordinace práce pro pracovníky ve výrobě.
- Fyzická manipulace s díly - příprava ke strojům.
- Fyzické a účetní naskladnění a vyskladnění materiálu.
- Inventury materiálu.
- Obsluha VZV.

Nabízíme

- Možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- Přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy.
- Slušné a férové jednání.
- Výplata vždy včas.
- Absolventy rádi zaučíme.

Poznámka

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání životopisu. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontaktní osoba:
Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089