Konstruktér | až 50 tis + bonusy Vrbno pod Pradědem

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Vrbno pod Pradědem

Značka:

MP 58436

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Umíte konstruovat v některém CAD programu a poohlížíte se po nové pozici na Jesenicku? Ať už jste zkušený mazák z výroby, nebo jste právě vyšel/la školu, v našem konstrukčním týmu se rozhodně neztratíte. Vaše zkušenosti adekvátně zaplatíme, přidáme prémie a další bonusy. Pojďte k nám.

Umíte konstruovat v některém CAD software
SŠ/VŠ strojírenského směru
Praxe je bonus (ale šanci u nás dostane i absolvent)

Náplň práce

Konstruujete v konstrukčním software
Tvoříte technickou dokumentaci zakázky
Spolupracujete s vývojem

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc (dle zkušeností)
Prémie ke mzdě
Flexibilitu pracovní doby
Závodní jídelnu
Příspěvky na stravu
Podporu růstu v rámci firmy i profesně
Práci ve stabilní silné společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Tereza Žůrková
Tel: +420 733 626 275