Elektrikář (vhodné pro absolventy, jedna nebo dvě směny) Staňkov

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Staňkov

Značka:

MP 58434

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Nabízíme příležitost pro zkušeného odborníka i juniora se zájmem o obor.
Pokud máte chuť se dále zdokonalovat, případně byste chtěl/a získat první zkušenosti právě z této pozice, zašlete mi prosím váš životopis.
Nástup možný ihned.

Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
Znalost elektroniky, mechatroniky, elektrohydrauliky a elektropneumatiky
Vyhláška 50, par. 6

Náplň práce

Diagnostika a elektroúdržba strojů a dalších elektro zařízení
Spolupráce s výrobou a s kolegy z týmu mechaniků
Provádění plánovaných i neplánovaných oprav
Pracovní nabídka je na jednu nebo dvě směny - dle preferencí

Nabízíme

Týden dovolené navíc
Příspěvek na dojíždění
13. mzda
Příspěvek na penzijní připojištění
Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
Cafeterie
Vzdělávání kurzy, školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Tereza Vlachová
Tel: +420775852654