IT systémový inženýr | Mladá Boleslav

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

410397

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

Jak si Tě představujeme?

* min. Bc. titul v oboru informatiky/inženýrství nebo obchodní disciplíny s aplikovaným školením v oblasti informačních technologií nebo ekvivalentní související pracovní zkušeností.
* 3 a více let zkušeností s informačními systémy se zvyšující se odpovědností.
* Znalost operačních systémů Windows Server, Active Directory.
* Znalost správy běžných síťových služeb, jako jsou DNS, TCP/IP, DHCP a řešení problémů, na podnikové úrovni.
* Schopnost fungovat s minimálním vedením při plnění povinností vyplývajících z pozice.
* Pracovní znalost systémů zálohování a obnovy podnikových systémů.
* Prokázaná schopnost spolupracovat s multifunkčními týmy.

Náplň práce

Do společnosti v automobilovém průmyslu hledáme nového člena týmu na pozici. IT SYSTÉMOVÝ INŽENÝR.

Co budeš mít na starost?

* Zodpovědnost za instalaci, konfiguraci a údržbu všech platforem Windows Server.
* Správa Active Directory, skupinových politik, DHCP, DNS a dalších souvisejících služeb.
* Zodpovědnost za instalaci a podporu virtuálních serverů v prostředí VMWare ESXI.
* Instalace, konfigurace a údržba hardwaru/softwaru.
* Kontrola denních protokolů pro zálohovací a monitorovací systémy.
* Provádění průběžné správy výkonu a systému, aby byl zajištěn hladký provoz a celková efektivita prostředí serveru; včetně upgradů, zabezpečení, oprav, zálohování, sledování výkonu a upozornění.
* Konfigurace, přidělování a správa systémových prostředků (disk, paměť atd.) podle potřeby v rámci serverového prostředí.

Nabízíme

menší tým rodinného typu
přátelskou atmosféru a bezpečné pracoviště
zajímavé finanční ohodnocení
13.mzdu
stravenky v hodnotě 180,-
věrnostní bonus
volné dny navíc
příspěvek na penzijní připojištění
podporujeme vzdělávání a osobní růst
příspěvek na dovolenou

Kontaktní osoba:
Tel: 606712168