Technolog CNC obrábění Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Značka:

MP 57763

Zařazeno na pozici:

Technolog Jablonec nad Nisou

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Orientujete se ve výkresové dokumentaci a máte rád/a výzvy spojené s přípravou, vývojem a zaváděním nových technologií do výroby? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Připojte se k týmu a buďte klíčovou součástí úspěšné jablonecké společnosti.

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou v oboru strojírenství
Prokazatelná praxe na obdobné pozici, ideálně ve strojírenském prostředí
Znalost třískového obrábění a řezných nástrojů, se schopností efektivně pracovat s těmito technologiemi
Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
Aktivní přístup a ochota učit se novým věcem
Uživatelská znalost práce v MS Office, zejména Wordu, Excelu
Výhodou: znalost AJ, ŘP sk. B, znalost 2D, 3D modelování, znalost programování CNC

Náplň práce

Zpracování komplexních technologických postupů včetně normování
Tvorba operačních návodek
Navrhování technologických změn ve výrobním procesu a optimalizace procesu výroby
Účast při přípravě, vývoji a zavádění nových technologií do výroby
Zpracování podkladů pro výpočty cen v poptávkovém řízení

Nabízíme

Plný úvazek v jednosměnném provozu s odpovídajícím finančním ohodnocením
Příspěvek na stravování
3 sick days
25 dnů dovolené
MultiSport karta
Možnost osobního rozvoje a vzdělávání včetně jazykových kurzů
Výhodné nabídky elektřiny a plynu
Odměna za doporučení zákazníka
Káva na pracovišti
Uvítací balíček pro nové zaměstnance
Dárek při významných životních událostech
Nabídka firemních akcí
Zvýhodněné služby u našeho mobilního operátora
Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Veronika Davidová
Tel: +420 727 846 106