CNC Operátor/Obráběč kovů - nástup ihned Žatec

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Značka:

MP 48620

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Pro klienta v Žatci hledáme šikovné CNC operátory/Obraběče kovů.
Nástup ihned.

- SŠ/SOU ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
- praxe na pozici CNC obráběče výhodou
- znalost čtení technických výkresů
- možnost práce na směnný provoz

Náplň práce

Náplň práce:
- kompletní nastavování a obsluha obráběcích a řezných strojů
- měření a zkoušení obráběných dílů a vyrobených kusů
- kontrola používání řezných nástrojů
- vykonávání obráběcích operací dle výkresů a postupů
- identifikace strojních a systémových chyb a stanovování nápravných opatření
- zodpovídat za kvalitu a přesnost výrobků, dodržování BOZP

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- kormporátní a výkonnostní bonus
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- zajímavá práce v příjemném prostředí
- příspěvek na životní a penzijné pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Pavla Schedelbauerová
Tel: +420 731 643 736