Mechanici zemědělských strojů a nákladních vozidel, Elektrotechnici - práce v zahraničí ve Švýcarsku Oberburg

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Oberburg

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

165500.00 Kč za měsíc

Značka:

P1636403-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

Mechanik strojů:
* Vzdělání v oboru automobilní mechaniky, nákladní mechaniky, automatizace nebo obdobné
* Znalost práce s PC
* Němčina na úrovni B2
* Ochotu pracovat na noční směny a o víkendech

Elektrotechnik:
* Vzdělání v oboru automatizace nebo elektrotechniky nebo obdobné
* Radost z kombinace elektrických a mechanických prací
* Samostatnost a spolehlivost
* nemčina na úrovni B1-B2
* Ochota pracovat v nepravidelných pracovních hodinách, nočních směnách a o víkendech

Náplň práce

* pracovní doba 41 hodin / týden
* Analýza poruch a následné opravy vozidel a jejich komponentů
* Provádění rozmanitých údržbových prací na flotile osobních vozidel
* Realizace složitých oprav osobních vozidel a jejich systémů
* Pečlivé zaznamenávání údajů o údržbě a poruchách
* Zpracování a finalizace vozidel

* pracovní doba 41 hodin/týden
* Diagnostikování a analýza poruch na lokomotivách a jejich komponentech
* Provádění náročných oprav a údržbových prací na lokomotivách a jejich komponentech
* Zaznamenávání údajů o údržbě

Nabízíme

* dovolená: 5 týdnů ročně; zvyšuje se na 6 týdnů, pokud je zaměstnanci více než 50 let
* mzda: 165 500 Kč hrubého a různé další příplatky
* 25 % příplatek za noční směny
* stravování hrazené nebo zdarma v podnikových jídelnách
* ubytování lze zařídit

Kontaktní osoba:
Kateřina Frydrychová
Tel: +420 734 183 866