Provozní ředitel Prague

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Prague

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1630221-5

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* Středoškolské / vyšší odborné / vysokoškolské vzdělání ekonomicko/právního směru
* Minimálně pětiletá praxe na pozici ve vrcholovém managementu středně velké výrobní společnosti
* Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, ERP systém typu Sap)
* Výborné komunikační a organizační schopnosti
* Schopnost týmové spolupráce
* Přirozená autorita, kreativita, proaktivnost

Náplň práce

* Kompletní vedení firmy a zastřešení její podnikatelské finanční činnosti (velikost společnosti o 50 zaměstnancích)
* Příprava finančních a obchodních strategií firmy
* Tvorba a zodpovědnost za plnění finančních a obchodních plánů
* Zastupování společnosti na veletrzích a výstavách na domácím trhu
* Aktivní spolupráce na vývoji produktového portfolia s oddělením vývoje nových výrobků
* Navrhování investic a jejich realizace (např. strojový park, úprava výrobní haly apod.)
* Rozhodování o personálních otázkách
* Příprava podkladů, plánů, výkazů a reportů směrem k jednateli společnosti
* Hlavní místo pracoviště: Praha-Východ

Nabízíme

* Motivující finanční ohodnocení včetně možnosti odpovídajícího bonusového ohodnocení
* Služební automobil vyšší střední třídy i pro soukromé účely
* Notebook, mobilní telefon
* Manažerský kontrakt na dobu neurčitou
* Zázemí kanceláře v Praze-Východ

Kontaktní osoba:
Barbora Jakešová
Tel: +420 731 695 233