Embedded C/C++ Developer | MCU, rtos (60 - 90.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

0000032904

Zařazeno na pozici:

C++ developer Brno, developer Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Máš za sebou alespoň 3 roky komerční praxe
* Ovládáš embedded vývoj v C/C++
* Rozumíš si s mikrokontroléry (STM32, ESP32, …)
* Máš zkušenosti s RTOS
* Výhodou (nikoliv podmínkou) je SŠ/VŠ vzdělání v elektru

Náplň práce

Jsme malý tým technologických nadšenců. Naší doménou je embedded vývoj, rádi si hrajeme s mikrokontroléry a na denní bázi pracujeme s RTOS. Aktuálně nám ale do party chybí jeden člověk. Chceš se k nám přidat?

* Vývoj pro naše vlastní embedded zařízení
* Práce s MCU a jejich periferiemi
* Vývoj a údržba řešení pro RTOS systémy
* Optimalizace kódu pro perfektní výkon a efektivitu
* Mentoring juniornějšího kolegy

Nabízíme

* Dobře vybavené pracoviště a partu bastlířů
* Flexibilní pracovní dobu, sick days a možnost občasného home-office
* Podporu pro naše lidi v osobním i profesním rozvoji (školení, kurzy, certifikace)
* Příspěvek na pojištění a dotovanou MultiSport kartu
* Samozřejmostí je taky občerstvení na pracovišti, přátelská atmosféra a parádní firemní akce
* Pokud jsme Tě oslovili, ozvi! Rádi se s Tebou poznáme osobně :)

Kontaktní osoba:
Jakub Šrubař
Mobil: +420 725 391 785