Java developer-analytik 2v1? (80 - 95.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

80000 - 95000 Kč za měsíc

Značka:

0000032907

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Zkušenosti v programování Java ( Java 8, Spring, Hibernate)

* Zájem o business problematiku jako např.: pojišťovnictví, energetiku

* Zkušenost s relačními databázemi SQL

Náplň práce

Jsi zkušený Java vývojář a nyní už Tě nebaví pouze programovat, ale rád bys měl přesah i do další role, aby pro Tebe byla náplň různododá a zajímavá? Co třeba mít přesah i do business analytiky? Můžeš se s námi podílet na celém procesu od A do Z... Od návrhu architektury, implementaci, až po testování... Jdeš do toho s námi?

* Návrh a vývoj aplikace celého systému

* Podpora a vývoj zakázkových řešení zaměřených na výměnu a zpracování dat

* Úzká spolupráce s ostatními členy týmu 3-5 lidí

Nabízíme

* Roční finanční bonus
* Flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* Každoroční revize mezd
* Možnost práce z domova (Home Office) s finančním příspěvkem
* MultiSport karta
* Možnost se vzdělávat – interní/externí odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
* Stravenkový paušál (100 Kč,-/den)
* Příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Hong Nhung Tranová
Mobil: +420 722 902 374