Projektant zabezpečovacích systémů Jablotron (55 - 70.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

55000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

0000032910

Zařazeno na pozici:

Projektant Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ v oboru elektrotechniky (ideálně se zaměřením na bezpečnostní systémy nebo podobné oblasti)
* zkušenost s projektováním zabezpečovacích systémů (výhodou zkušenost s Jablotron systémy)
* znalost elektrotechnických norem a předpisů
* zkušenosti s návrhovými a CAD systémy (např. AutoCAD, EPLAN)
* schopnost číst a vytvářet elektro schémata
* komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat v týmu

Náplň práce

Máš zkušenosti s projekční činností zabezpečovacích systémů od Jablotornu? Jestli ano, zašli nám svůj životopis. Čeká tě zajímavá práce na atipických projektech z oblasti zabezpečovací inovativní techniky. Pracuj společně s námi na produktech, které svět ještě nepoznal.

* projektování a návrh zabezpečovacích systémů: Návrh technických řešení pro instalaci zabezpečovacích systémů (alarmy, kamery, detektory pohybu apod.)
* vytváření výkresové dokumentace a specifikací elektroinstalace zabezpečovacích systémů. - Zajištění, že projekt splňuje platné normy a legislativu
* komunikace s dodavateli, instalačními týmy
* koordinace projektu s ostatními technickými specialisty (IT, stavba, elektroinstalace)
* testování a uvádění do provozu: dohled nad instalací a testováním zabezpečovacích systémů
* vytváření a aktualizace projektové dokumentace, včetně popisů systémů a elektrických schémat
* komunikace s klientem a řešení jeho požadavků

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* Stravenkový paušál
* Multisportka
*Teambuildingy
* Možnost občasného home officu
*pojištění v rámci služeb firmy
* pravidelné finanční odměny
*Notebook
*Telefon
*Pravidelná školení
* Možnost získání certifikací
* Občerstvení
* Parkování v areálu společnosti
* a další

Kontaktní osoba:
Sylva Kočková
Mobil: +420 602 741 672