Aplikační Analytik do Prahy (50 - 70.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

0000032893

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* zkušenost jako Aplikační analytik
* znalost SQL (selekty, joiny) případně umíte číst logy v .NET
* přehled v oblasti billingu (například faktury, platby, nebo zkušenost se supportem v bance)
* jste proaktivní, rád se zapojujete přímo do procesu

Náplň práce

Příležitost pro technického specialisty, kterého nebaví pouze sedět v kanceláři. Hledame človeka, ktery má zkušenost z vývoje SW na pozici tester nebo inženýr technicke podpory. Naše aplikace běží na Windows, .NET Core a využívváme databází Oracle.

* jako aplikační analytik budete blízko k vývoji, budete s nimi řešit aplikační problémy
* budete provádět analýzu logů a řešit problémy přímo s vývojem
* testování aplikace

Nabízíme

* 25 dnů dovolené, možnost HO a pružná pracovní doba
* Roční bonusy
* Firemní benefity (stravenky, sportovní aktivity – jóga, rehabilitační cvičení a další)
* SIMka pro služební i soukromé účely,
* Příspěvek na pojištění
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Jazykové kurzy hrazené firmou – firemní angličtina.
* Další vzdělávání

Kontaktní osoba:
Kateřina Vybíhalová
Mobil: +420 720 970 919