Seřizovač na lisovně plastů (35 - 50.000 Kč) Vyškov

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

0000032911

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici
* zkušenosti se seřizováním výrobních strojů
* ochota práce ve směnném provoze

Náplň práce

Společnost zabývající se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl přijme do svých řad pracovníky na pozici SEŘIZOVAČE se zaměřením na vstřikovací lisy a přidruženou automatizaci. Čeká Vás smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu, zajímavá mzda dle Vašich zkušeností, různorodé benefity a pracovní prostředí příhodné pro Váš profesní růst! Nezmeškejte příležitost pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí a zašlete nám svůj životopis! Rádi se s Vámi spojíme pro více informací.

* seřizování výrobních strojů - vstřikovacích lisů (značky Arburg a Engel)
* seřizování přidružené automatizace
* výměna forem pomocí jeřábů a rozjezd výroby
* kontrola kvality prvních výlisků a programové nastavení vstřikolisů
* spolupráce s operátory a údržbáři

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
* smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu!
* 25 dní dovolené
* možnost profesního i mzdového růstu
* roční bonus v rámci 13. mzdy
* dotované závodní stravování
* příspěvek na dopravu
* příspěvky na volnočasové aktivity
* další volitelné příspěvky a benefity
* zajištěné pracovní oblečení, firemní akce atd.

Kontaktní osoba:
Jakub Kovařík
Mobil: +420 602 559 289