Mistr výroby Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 52000 Kč za měsíc

Značka:

H05654

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ technického směru, zkušenosti na obdobné pozici podmínkou, znalost českého jazyka, vítána alespoň pasivní znalost AJ, samostatnost a komunikační schopnosti, schopnost vést tým; ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Náplň práce

• odpovědnost za plnění plánu směny, nakládání s materiálem a bezpečnost na pracovišti
• odpovědnost za dodržování nastavených procesů
• vedení a komunikace s členy týmu
• odpovědnost za udržování a zvyšování kvalifikace členů týmu
• odpovědnost za technický stav linek
• komunikace s ostatními odděleními
• pravidelný report nadřízenému

Nabízíme

• po zapracování mzda nad 50.000 Kč
• aktivní zapojení do firemních projektů
• profesní vzdělávání a rozvojové programy včetně výuky jazyků
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 120,- Kč za každou odpracovanou směnu
• kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce
• příspěvek na Vánoce a dovolenou ve výši 10 000,- Kč
• příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
• možnost využití podnikových chat na rekreaci
• příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052