Supervizor výroby s AJ (Ranní, odpolední směna bez noční - 8h) Rudná

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Rudná

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč/měsíc

Značka:

2000282785

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Do kmene globálního dodavatele polygrafických předmětů, který se zabývá zakázkovou výrobou fotek a personalizovaných foto předmětů hledáme aktuálně do týmu nového supervizora výroby. Společnost
disponuje digitální tiskárnou a její výroba lze přirovnat k produktům FMCG.

Náplň práce:

- Vedení teamleaderů ‘parťáků' či operátorů výroby a koordinace jejich práce, plánování docházek
- Odpovědnost za plnění výrobního plánu
- Pracovní kázeň pracovníků
- Plnění pracovních KPIs
- Spolupráce s výrobními odděleními (údržba, procesní inženýrství/technologie, kvalita či audity)
- Práce ve dvousměnném provozu formou ranní/odpolední směny včetně víkendů bez noční směny
- Reporting provoznímu řediteli

K pozici požadujeme:

- Zkušenosti s vedením kolektivu lidí/výrobního týmu
- Komunikativní AJ či ochota se jí zabývat
- Časová flexibilita vzhledem ke směnnému systému

Nabídneme Vám:

- Zázemí silné stabilní společnosti s narůstajícími zakázkami s matkou z Velké Británie
- Účast na zakázkách napříč celou Evropskou Unií
- Rodinná atmosféra - počet pracovníků ve výrobě do 100 lidí
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, Multisport karta, roční bonus v souladu s firemním schématem (variabilní částka), hlídané parkování

Kontaktní osoba:
Martin Šára
Tel: +420705837192