Senior účetní (m/ž) Brno

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Účetní Brno

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání
• komunikativní znalost AJ a NJ
• praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
• znalost podvojného účetnictví
• znalost daňových zákonů, zejména zákona o DPH
• zkušenosti s účtováním dotací výhodou
• dobrou znalost práce na PC
• odpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Justicia Consulting Ltd.

Náplň práce:
• zpracování účetních měsíčních závěrek a výkazů
• kompletní účetní agenda včetně zpracování DPH, kontrolní hlášení
• sestavení roční účetní závěrky ve spolupráci s daňovým poradcem
• inventarizace účtů a účtování majetku
• účtování složitějších účetních případů a dodržování účetních standardů
• spolupráce na dalších projektech
• profesionální komunikace v souladu s firemní strategií a hodnotami

Nabízíme

• zodpovědnou a samostatnou práci v dynamickém prostředí
• dlouhodobé pracovní uplatnění
• moderní kanceláře v atraktivní lokalitě
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• odpovídající finanční ohodnocení

Místo práce: Vídeňská 1018/18, Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: admin@setup.partners

Pro bližší informace volejte na tel.: 601 365 828 - Jaroslava Parisi.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391