Vedoucí QC Hořátev

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořátev

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• Zkušenosti v práci s týmem, jeho rozvojem a motivací
• Schopnost rozhodovat se, třídit priority a jasně komunikovat, abyste dokázal/a zacílit na nejdůležitější aktivity ve velmi dynamickém prostředí.
• Orientace na týmovou práci, vzájemnou podporu a sdílení informací s kolegy Vám pomůže udržovat svoji skupinu v chodu a zhodnotit silné stránky jednotlivců ve prospěch celého oddělení. Komunikativnost je pro to základním předpokladem.
• VŠ vzdělání v oboru přírodních věd (chemie, farmacie, přírodní vědy, mikrobiologie)
• Doložená praxe v laboratořích kontroly kvality v sytému ISO a GMP
• Aktivní znalost angličtiny pro častou komunikaci s kolegy z ostatních poboček, implementaci regulatorních a korporátních požadavků, účast na zákaznických auditech a auditech pověřených autorit a regulatorních orgánů
• Schopnost plánovat, rozdělovat a delegovat práci a reportovat výstupy
• Otevřenost učit se nové věci a aplikovat novinky pro zlepšování procesů

Náplň práce

• Řízení chodu vytíženého oddělení kontroly kvality.
• Zajištění materiálních, personálních a legislativních podmínek nezbytných pro jeho fungování a zajišťujících jeho rozvoj.
• Vaše oddělení bude zodpovědné za analýzy vstupních materiálů, meziproduktů a hotových výrobků; vzorkování, mezioperační kontrolu; šetření OOS; plnění požadavků regulatorních autorit.
• Budete řídit tým vedoucích laboratoří, specialistů, vedoucích mezioperačních kontrol, pro který je důležitá dobrá atmosféra, přátelské vztahy, vzájemná podpora a jasná komunikace. Bude důležité třídit priority, vyhodnocovat kapacity a jasně zadávat úkoly
• Budete spolupracovat s týmem validačních specialistů a vedoucích výroby, kde je komunikace a spolupráce neméně důležitá
• Budete se starat o moderní laboratoř se špičkovým vybavením
• Čeká Vás práce s elektronickými systémy BussinesCentral (ERP), LabWare (LIMS), KabiTrack (TrackWise), Empower (HPLC) a další.
• Průběžné zlepšování procedur vzhledem k trendům v kvalitě, dosahovaným výsledkům a potřebám společnosti bude příležitost, jak pomáhat zvyšovat efektivitu a zjednodušovat lidem práci.

Nabízíme

• Odpovídající finanční ohodnocení zaručenou základním platem a bonusovou složkou měsíčního a ročního osobního hodnocení
• Zajímavou práci v prosperující mezinárodní firmě
• Moderní pracovní prostředí, práce s novými postupy a technologiemi
• Práci ve skvělém týmu, kde si navzájem všichni pomáhají
• Smysluplnou práci v čistém prostředí výroby léčiv, které prodlužují, zkvalitňují a zachraňují životy
• Možnost dalšího profesního a osobnostního rozvoje a školení
• Možnost home-office, která je limitována požadavky na danou pozici
• 13. fixní plat
• 14. plat na základě hospodářských výsledků firmy
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Příspěvek na stravování(volba mezi jídlem nebo peněžitým příspěvkem)
• Sportovní a společenské aktivity

Poznámka

V případě, že Vás naše společnost i pozice zaujala, budeme moc rádi, když nám pošlete svůj profesní životopis s průvodním dopisem v anglickém jazyce, kde objasníte svoji motivaci pro výkon této práce.

Adresa pracoviště: Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o., Hořátev 104, okres Nymburk

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171