Account manager - pracovní oděvy (m/ž) České Budějovice

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Značka:

2000391318

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Jsi komunikativní? Máš zkušenosti s obchodem? Chceš se starat a rozvíjet současné zákazníky? Rodinná společnost a průkopník udržitelného servisu provozních textilií v Evropě, která zajišťuje kompletní servis v oblasti průmyslových textilií (výměnný systém čistících utěrek a servisní pronájem pracovních oděvů), hledá nového kolegu na pozici Account manager (m/ž).

náplň práce
* budování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky v kraji Jihočeském, kraji Vysočina a části kraje Jihomoravského
* komplexní poradenství zákazníkům
* prodlužování smluv u stávajících zákazníků, navyšování obratu u stávajících zákazníků
* záchrana výpovědí, řešení reklamací a hledání řešení win-win
* úzká spolupráce se zákaznickým týmem, spolupráce s odbornými odděleními (sklad, provoz, vozový park) při servisu poskytovaném zákazníkovi
* činnosti v souladu s akčními plány a sledováním cílů
* schůzky u stávajících zákazníků dle přiděleného portfolia

co vám nabídneme
* plný úvazek na HPP
* práce na home office + cestování k zákazníkům
* fixní mzdu + motivační pohyblivou složku mzdy přímo závislou na Vašem výkonu (bonusy + prémie)
* 13. plat
* služební počítač, mobilní telefon,
* služební vůz (i k soukromým účelům)
* 25 dnů dovolené, sick days
* příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 2000 Kč měsíčně
* stravenkový paušál
* příspěvek na sport/kulturu/volný čas
* vzdělávací kurzy, školení
* kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

co od vás očekáváme
* středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
* praxe v obchodní činnosti, zkušenosti jako obchodní zástupce/account manager
* znalost práce s PC (MS Office)
* časová flexibilita a chuť obchodovat
* ochota cestovat za zákazníky
* samostatnost, zodpovědnost

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.
Budu se na Vás těšit
Kristýna Karásková
T: +420 705 866 709
Jungmannova 26/15, 110 00 Praha 1