Hlavní účetní | auto k soukromým účelům Heřmanova Huť

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Heřmanova Huť

Značka:

MP 58417

Zařazeno na pozici:

Účetní Plzeň-sever

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící ve famaceutickém průmyslu, sháníme hlavní učetní.
Pokud se chcete stát součástí rodinného kolektivu nedaleko Plzně a splňujete podmínky, neváhejte mi zaslat váš životopis. Těším se na spolupráci.

Velmi dobré znalosti v účetní a daňové oblasti, účetní certifikace
Zkušenost na pozici hlavní účetní minimálně 5 let
Znalost mezinárodních účetních standardů IFRS
AJ/NJ na komunikativní úrovni B2 (mluvená i psaná forma)
ŘP sk. B

Náplň práce

Zodpovědnost za všechny oblasti účetnictví – hlavní kniha, pohledávky, závazky, majetek, zásoby, mzdy
Zodpovědnost za daňové povinnosti společnosti
Vedení účetního oddělení – 2 účetní specialisté
Treasury management – řízení platebního styku
Měsíční závěrky a reporting
Zpracování roční závěrky a daňového přiznání
Komunikace s odděleními v rámci firmy a se zahraniční centrálou
Komunikace s auditory a daňovými poradci
Účetní metodika a tvorba směrnic
Statistiky, organizace inventur

Nabízíme

Základní mzdu 85 000 Kč (včetně všech bonusů může mzda přesahovat 100 000 Kč/měs.)
Motivující ohodnocení
Roční performance bonus
13. a 14. plat
Služební vůz i pro soukromé využití
Po nástupu vás čeká zaškolení od hlavní účetní, která se chystá na odchod do důchodu - budete tak mít několikaměsíční prostor se ve firmě adaptovat
Individuální kurzy angličtiny v pracovní době, profesní školení
Příspěvek na život. pojištění (500 Kč)
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenkový paušál
5 týdnů dovolené
Smlouvu na dobu neurčitou
Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
Zázemí rodinné firmy s téměř nulovou fluktuací působící ve stabilním farmaceutickém segmentu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Tereza Procházková
Tel: +420725079633