Manipulant (m/ž) Tachov

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Tachov

Nabízený plat:

28100 - 32000 Kč za měsíc

Značka:

A11616

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Zkušenosti na podobné pozici výhodou
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Komunikační dovednosti
* Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
* Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Náplň práce

Hledáme schopné a spolehlivé zaměstnance, kteří se připojí k našemu týmu. Vaším hlavním úkolem bude manipulace se zbožím v rámci oddělení kontroly kvality a podpora při logistických operacích. Jste-li pečliví, fyzicky zdatní a máte chuť pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí, pak hledáme právě vás!
Doprava ze Stříbra zajištěna!
* Manipulace se zbožím a jeho následná kontrola – plastové díly používané v automobilovém průmyslu dle stanovených standardů a specifikací
* Spolupráce s výrobním týmem: Komunikace s výrobními pracovníky a techniky za účelem prevence a řešení kvalitativních problémů.
* Tvorba dokumentace: Vedení záznamů o provedených kontrolách, vytváření reportů a analýz kvality.

Nabízíme

* Stravenky v hodnotě 120 Kč/den
* Příspěvek na vlastní dopravu, nebo doprava ze Stříbra zajištěna
* 20 dní dovolené
* Příplatek za práci o víkendu až 50 %
* Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí

Kontaktní osoba:
Eva Sladká
Tel: +420 739 570 249