BOZP Specialista/ka Kladno

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kladno

Nabízený plat:

60000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

A10863

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Alespoň dva roky zkušeností na podobné pozici v automotive
* Základní znalosti v oblasti bezpečnosti práce, ideálně včetně certifikace OZO
* Znalosti v oblasti ochrany životního prostředí nebo požární ochrany, kategorizace prací a nakládání s odpady
* Samostatnost, otevřená komunikace a proaktivní přístup
* Organizační a analytické schopnosti

Náplň práce

Pro významnou mezinárodní výrobní společnost, která je předním dodavatelem komplexních řešení do automotive a sídlí v dojezdové vzdálenosti od Prahy, hledáme BOZP specilistu/ku.
* Interní kontroly z pohledu EHS, včetně koordinace opatření a spolupráce s ostatními odděleními.
* Kontroly všech zařízení podle NV 378/2001 Sb.
* Zpracování a revize dokumentace EHS a PO.
* Kategorizace prací - implementace opatření z akreditovaného měření napříč procesy.
* Ergonomie pracoviště.
* Identifikace a hodnocení pracovních rizik na pracovištích.
* Plánování zákonných školení ve společnosti.

Nabízíme

* Rozmanitou práci, nové technologie a projekty
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Flexibilitu, pružnou pracovní dobu
* Věrnostní a výkonnostní bonus
* 5 dní dovolené navíc
* Zajištění stravování přímo ve společnosti
* E-stravenky
* Služební notebook, mobil i pro soukromé účely
* Příspěvek na jazykové kurzy
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Studijní volno

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317