Závozník sk. B (Ostrava-Hrušov) Ostrava - Hrušov

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava - Hrušov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1634226-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* trestní bezúhonnost
* slušné vystupování, flexibilita, komunikativnost
* schopnost organizace vlastní práce
* ochota pracovat v týmu
* ŘP sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce

* rozvoz zboží v lokalitě severní Morava
* koordinace činností s řidičem vozidla
* manipulace se zbožím při nakládce a vykládce
* denní komunikace se zákazníky
* příjem prázdných obalů, vyúčtování, výdej zboží, řešení reklamací
* zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů

Nabízíme

* mzdové podmínky v čistém 145 Kč/hodina (září - duben); v čistém 170 Kč/hodina (květen - srpen)
* práce na hlavní pracovní poměr
* nový vozový park: Mercedes Atego, Volvo FH, Iveco
* místo výkonu práce: Ostrava-Hrušov a rozvozy po severní Moravě
* nástup možný dohodou
* možnost rozšířit si ŘP sk. B na sk. C (v režii firmy)

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání životopisu s kontaktními údaji mailem. Děkujeme a těšíme se.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667