Skladník v zásilkové společnosti, až 38 000 Kč, noční směny! Praha 10

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 10

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

29000 - 38000 Kč za měsíc

Značka:

TT Praha

Zařazeno na pozici:

Skladník Praha

Firma:

UNIJOB s.r.o.

Požadavky

• spolehlivost, fyzickou zdatnost
• dobrý zdravotní stav
• doložení výpisu z rejstříku trestů
• uvítáme alespoň základní praxi ze skladu nebo zkušenost s podobnou manuální činností
• zpočátku agenturní zaměstnání (možnost výběru záloh každý týden!)

Náplň práce

Náplň práce:
• vykládky a nakládky přepravních vozidel ručně
• manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:
• ruční manipulant: noční směny (19-3:30)

Nabízíme

• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• proplacené veškeré přesčasy (25% příplatek)
• příspěvek na stravu ve výši 75 Kč čistého za odpracovanou směnu
• vyplácení průběžných záloh jednou týdně
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoliv

Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:

• ruční manipulant: základní tarif 29 000 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč + stravné + příplatky za přesčasy a noční směny (celkem tedy až 38 000 Kč)

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání Vašeho stručného životopisu.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604253000 (denně mezi 9. a 18. hodinou).

Kontaktní osoba:
Veronika Chlíbková
Mobil: 604253000