Provozní ředitel - Dašice

Aktualizováno:

14. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Dašice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000345476

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Pardubice

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá inovací, vývojem a výrobou prémiových produktů z ovoce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní ředitel.

Náplň práce:
* Nastavení a kontrola komunikačních pravidel při spolupráci, kontrola kvality produkce, vedení a hodnocení mistrů z výroby
* Koordinace provozních oddělení, řešení nedostatků, monitorování výrobních procesů, podpora týmu
* Komunikace zaváděných změn, sledování provozních nákladů a návrhy na jejich úspory
* Spoluúčast na tvorbě strategického plánu, optimalizace pracovních kapacit
* Kontrola bezpečnosti práce, vedení evidence BOZP, komunikace s externími dodavateli BOZP

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání s maturitou
* Umění nadhledu z úrovně potřeb strategického plánu, indukční logiku (identifikace kořenů problémů)
* Výborné komunikační a organizační schopnosti, disciplínu, loajalitu
* Zkušenost s vedením týmu ve středně velké (ideálně potravinářské) firmě, znalost projektového řízení, technická i ekonomická zdatnost odpovídající dané pracovní pozici
* Ochota projít a vyzkoušet si nejprve některé podřízené pracovní pozice (správně navnímat prostředí a pochopit souvislosti)
* Anglický jazyk (výhodou)

Nabízíme:
* Fix + Odpovídající bonusové ohodnocení
* Služební telefon a notebook
* Automobil (i pro soukromé účely)
* Pracovní doba od 6:00 nebo 7:00
* Místo výkonu práce: Dašice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant