Dělník s VZV - ranní směny, nástup od 1.12. Blučina

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Blučina

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

28500 - 31500 Kč za měsíc

Značka:

INVENTEC Blučina

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

- zkušenosti s obsluhou VZV (oprávnění zajistíme)
- pracovistost, spolehlivost, aktivní přístup
- trestní bezúhonnost

Náplň práce

- sběr odpadů (papír, plasty),
- obsluha VZV, nakládka na kamion,
- odpady budou v kontejnerech, ty se budou převážet,
- údržba pracoviště,
- dotřiďování plastů

Nabízíme

- stabilní zaměstnání s jistotou výplaty vždy do 15. dne v měsíci
- práce pouze na ranní směnu od 6:30 - budete mít více volna pro sebe, své koníčky, rodinu a vše co, rádi děláte
- jezdí k nám veřejná doprava, takže se k nám jednoduše dostanete
- práce u nás není jednotvárná, takže vás nebude nudit
- budeme se k vám chovat vstřícně a s respektem - vše je o vzájemné důvěře, která když bude fungovat, tak se dá na všem domluvit
- nastoupit můžete od 1.12.2024, my se vám budeme věnovat, zaučíme vás a po krátké době budete moci pracovat samostatně
- nástupní mzda 28,5 tis. Kč/měsíc, po zapracování 31,5 tis. Kč/měsíc

Poznámka

Benefity:

- 5 týdnů dovolené,
- stravenky v hodnotě 140 Kč,
- kafetérie,
- občerstvení na pracovišti,
- pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění,
- zaměstnanecké akciové programy,
- věrnostní odměny za odpracované roky,
- MEDDI - lékař na telefonu (i pro rodinné příslušníky),
- záchranná síť pro zaměstnance v tíživé situaci,
- zaměstnanecké slevy a výhody - telefonické služby, zvýhodněné tankování, CCS karta a další

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová
Tel: 607017686