Zámečník – 1 směna a různorodá práce! (až 37.000 Kč) #2364 Prostějov

Aktualizováno:

14. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

31000 - 37000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Zámečník Prostějov

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* strojírenské vzdělání nebo praxe v zámečnických pracích (přijmeme i absolventa!)
* znalost práce s výkresovou dokumentací
* základní svářečský kurz pro CO2 výhodou, ne však podmínkou (rádi v případě Vašeho zájmu zaučíme)

Náplň práce

* práce s výkresovou dokumentací, bruskami, vrtačkami, strojní pilou a dalšími zámečnickými stroji v zakázkové výrobě
* příprava a sestavování dílů pro svařování

Nabízíme

* možnost profesního růstu a zajištění svářečského oprávnění
* práce pouze na 1 směnu na jednom místě (Po – Pá, 8 hod.)
* mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
* prémie a odměny navíc ke mzdě (vánoční odměny atd.)
* smlouva na dobu neurčitou
* 25 dní dovolené
* příspěvek na životní pojištění
* závodní stravování plně hrazeno zaměstnavatelem
* parkoviště pro zaměstnance
* firemní akce a další…

Poznámka

Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: Zámečníky, Nástrojaře, Strojní zámečníky, Dělníky ve strojírenství, Mechaniky, Montéry ve strojírenství, Svářeče CO2, Brusiče apod.

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová
Tel: 602 642 915