Produktový specialista (m/ž) - nástupní mzda 55 000 - 60 000 Kč Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Aktualizováno:

14. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost orientace v nemocničním prostředí
• udržování a budování obchodních vztahů se specializovanými odděleními a klinikami
• přítomnost na operačních sálech při operacích
• obchodní talent, vysokou motivaci a zaměření na obchodní výsledky
• komunikační schopnosti, flexibilita a ochota cestovat
• komunikativní znalost AJ
• ŘP skupiny B
• bydliště Praha nebo Střední Čechy

Náplň práce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je renomovaná firma, obchodující v oblasti zdravotnické přístrojové techniky, chirurgických nástrojů, chirurgického spotřebního materiálu a implantátů se sídlem v Brandýse nad Labem-Stará Boleslav.

Nabízíme

• práce v renomované firmě a dynamickém týmu
• odborný růst a další vzdělávání v oboru
• moderní pracovní prostředí založené na nejvyšších standardech
• plný úvazek
• výhodné finanční ohodnocení včetně možnosti bonusů
• ostatní obvyklé výhody včetně služebního vozidla

Nástupní mzda 55 000 - 60 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391