Pracovníci ostrahy, strážní (m/ž) Kolín

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kolín

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

30157760751

Firma:

PK HOLDING CZ s.r.o.

Náplň práce

První kontakt:
Štěpán Jan, tel.: 736 613 919
e-mail: fakturace@pkholding.cz

Požadujeme:
Výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnanecké výhody:
Zálohy, prémie za záchyty, možnost ubytování+příspěvek na ubytování.

Podobné nabídky práce

Policista/ka - cool job - náborák 150 000 Kč, 6 týdnů volna (K)

aktivní nabídka Kolín Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
36200 Kč za měsíc

Směnová/vý vedoucí na HPP - nabízíme zaměstnanecké benefity

před 3 dny Kolín TSC Jet, a.s.
30000 Kč za měsíc

Key Account Manager

aktivní nabídka Kolín Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Obchodně technický poradce až 70.000 Kč

před týdnem Nymburk, Kolín, Mělník GEMSTONED s.r.o.
provize až 70.000 kč + náhrada za os.automobil

Tiskař

Policista/ka -cool job - náborák 150 000 Kč, 6 týdnů volna (KO)

před týdnem Kolín, Český Brod, Pečky, Kouřim a Týnec n./Labem Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
36500 Kč za měsíc

Produktový vývojář(ka) v potravinářství #2361

před 4 dny Kolín Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Údržbář s nástupem do kmene

před 3 dny Kolín ManpowerGroup s.r.o.

Řidič/dělník dálniční údržby Poříčany (97-2024)

dnes Poříčany Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Kontaktní osoba:
Jan Štěpán
Tel: 736 613 919

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.