Specialisté v oblasti logistiky Dačice

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Dačice

Nabízený plat:

36000 Kč

Značka:

17499530702

Firma:

Federal-Mogul Valvetrain s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Jiné

Náplň práce

Základní náplň práce:
- Monitorování požadavků zákazníka v SAP systému
- Objednávání dopravy zboží
- Komunikace se zákazníkem (nutnost komunikovat se zákazníky e-mailem i po telefonu v AJ)
- Práce v SAP systému – objednávky, rámcové smlouvy, změny cen apod.
- Práce na zákaznických portálech (potvrzení dodávek, obalová konta)
- Komunikace s úsekem výroby (podílí se na tvorbě výrobního plánu)
- Práce na expedici – fyzické nakládky zboží, vykládky obalů
Vítáme:
- Znalost nebo praxe v oblasti logistiky, transportu, prodeje
- Znalost SAP