Číšník/servírka - účtující Kroměříž

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kroměříž

Nabízený plat:

160 - 180 Kč

Značka:

30160420782

Firma:

PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.

Náplň práce

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: účtující samostatný číšník/servírka
- Požadavky: vyučení v oboru = praxe není požadována, nevyučení v oboru = praxe v oboru podmínkou
- práce na plný úvazek, možnost dohody i na zkrácený úvazek, možnost práce i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, provozní doba: 10:30 - 22:00 hod., směny: krátký/dlouhý týden - možnost domluvy na úpravě pracovní doby
- Benefity: příspěvek na stravování, odměny
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 11:00 - 17:00 hod. (paní Túró, tel.: 603 194 178), příp. své písemné nabídky s životopisem posílejte na e-mail: pizza@na-jizdarne.cz.