Sociální pracovník/ice Sokolov

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Nabízený plat:

34000 Kč

Značka:

30160520789

Firma:

Centrum sociálních služeb Sokolov, o.p.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Nutným předpokladem: splnění odborné kvalifikace, tj. vzdělání: vysokoškolské - sociální obory; minimálně: vyšší odborné vzdělání - v sociální oblasti (tj. dle: §110, odst.4, zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách).

Další požadavky: nutno hovořit a psát v českém jazyce, práce na PC; osobnostní předpoklady - empatie, vstřícnost; komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost vedení týmu.

Náplň práce: terénní péče o klienty (seniory a zdrav. postižené občany) - organizace práce pečovatelek, řidičů při poskytování pečovatelské služby klientům v jejich domácnostech; vedení povinné dokumentace, individuální plánování poskytované péče klientům atd.

Přísp. na stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny dle hosp. výsledku.

Uchazeči se hlásí telefonicky, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě.