Vychovatel/ka Aš

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Nabízený plat:

31290 - 36130 Kč

Značka:

30161740758

Firma:

Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizace

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Místo výkonu práce: Na Vrchu 1207/26, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden. Požadujeme: nutné vzdělání pro vychovatele/vychovatelky dle zákona č. 563/2004 Sb. (možnost dokvalifikování během pracovního poměru), nutná znalost na PC, řidičský průkaz sk. B výhodou, orientace v problematice ústavní výchovy výhodou. Nabízíme: benefity z FKSP. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.