Skladník-řidič (m/ž) Pustiměř

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Pustiměř

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

29837980754

Firma:

CHOCOGASTRO, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

POŽADAVKY: ukončené vzdělání SOU nebo SŠ, praxe na pozici skladník - výhodou, čistý výpis z rejstříku trestů, schopnost práce na PC a s interním softwarem, oprávnění na VZV, ŘP průkaz sk. B, sk. C a E je výhodou, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, chuť pracovat a přemýšlet o své práci, ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, příjem a výdej zásob, udržování pořádku ve skladech a účast na inventarizaci, hmotná odpovědnost za zásoby uložené ve svěřených skladových prostorách, evidence pohybů zásob a vystavování příslušných dokladů (příjemky, výdejky, dodací listy), vychystávání materiálu pro výrobu a balení zboží k expedici, nakládání zásilek a dle potřeby rozvoz zásilek zákazníkům, pomoc při nakládání a odvozu zakázek, prodloužené směny v sezóně cca do 17h (říjen - první týden prosinec), běžná údržba areálu a vozového parku
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: slevu na firemní produkty, čisté a příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, 23 dnů dovolené, služební telefon, odměny na konci roku
KONTAKT: Svobodová Zuzana, tel.: 602 522 462, telefonicky 7:00 - 15:30 hod., e-mail: chcg@chcg.cz