*Pečovatel/ka Charitní pečovatelské služby - Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem

Aktualizováno:

13. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Bystřice nad Pernštejnem

Nabízený plat:

22000 - 29000 Kč

Značka:

30164100768

Firma:

Diecézní charita Brno

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Od Listopad 2024, na 1 rok s možností prodloužení;
Úvazek plný nebo zkrácený;
Pečovatel/ka Charitní pečovatelské služby
Hledáme pečovatele/-ku pro Charitní pečovatelskou službu v Bystřici nad Pernštejnem.
Jak funguje Charitní pečovatelská služba?
Tým pečovatelek zajišťuje pomoc a péči seniorům a lidem, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Pečovatelky zajišťují péči v domácnostech uživatelů v Bystřici n. P. a v okolních obcí vzdálených do 15 km. Charitní pečovatelská služba má své zázemí v Bystřici n. P. na ul. Hornická 643, k uživatelům se pracovníci dopravují služebními auty.
Co dělá pečovatelka?
- Během dne navštěvuje uživatele v jejich domácnostech a pomáhá jim při běžné hygieně (včetně koupele, péče o vlasy, nehty, použití WC), při přesunu na lůžko nebo vozík, při chůzi v bytě.
- Zajišťuje dovoz obědů, popř. pomáhá při přípravě jídla a jeho podání.
- Pomáhá s péčí o domácnost - praní, žehlení, běžný úklid.
- Doprovází uživatele k lékaři, na úřady apod.
- Pomáhá s nákupy.
- Ke své práci používá služební auto.
- Vede předepsanou dokumentaci související se službou.
Od kdy?
Od listopadu 2024, popř. dle domluvy.
Co nabízíme?
- pracovní smlouvu na plný, popř. částečný úvazek
- smysluplnou a pestrou práci
- dobré zaučení a průběžné odborné vedení
- příjemný a zkušený pracovní kolektiv
- pravidelné sdílení pracovních starostí v rámci týmu
- kvalitní průběžné vzdělávání (kursy, stáže), pravidelnou supervizi
- zaměstnanecké benefity (stravenkovou kartu, týden dovolené navíc, další jednorázové finanční i nefinanční benefity)
- zázemí stabilní 30tileté organizace, pro kterou jsou její zaměstnanci důležití
Hledáme kolegu, který
- má vzdělání potřebné pro pozici pracovník v sociálních službách (kvalifikační kurs, popř. je ochoten ho do 18 měsíců absolvovat),
- má kladný vztah k seniorům, k lidem s postižením,
- je pracovitý, samostatný a zodpovědný,
- nebojí se učit nové věci,
- pracuje rád samostatně i v týmu,
- nemusí mít žádnou praxi, ale musí chtít se vše potřebné naučit,
- je očkován proti žloutence B,
- řídí auto,
- je trestně bezúhonný.
A co dál?
Pokud vás nabídka alespoň trochu zaujala, prosíme o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu, proč chcete u nás pracovat, Petře Ježové do 20. 10. 2024 na email petra. jezova@zdar.charita.cz. V případě dalších dotazů je vám k dispozici na telefonu 777 155 374.
Více informací na webu Oblastní charity Žďár nad Sázavou
První kontakt e-mailem nebo osobně;