Provozní elektrikář (m/ž) Kolín

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kolín

Nabízený plat:

45000 - 50000 Kč

Značka:

29679880745

Firma:

Lučební závody Draslovka a.s. Kolín

Náplň práce

První kontakt:
Kúdelka Gabriela Mgr., tel.: 724 145 987, 321 335 209, Po - Pá 8 - 14 hod
e-mail: job@draslovka.cz
osobně: pondělí 8 - 9 hod.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE:
- provádění preventivní a pravidelné údržby výrobních elektro a MAR zařízení
- spolupráce s mechanikem elektro, s revizními techniky na prováděných revizích a s externími firmami při údržbě, servisu, kalibracích a opravách
- odpovědnost za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- vyučení v oboru - elektrikář, mechanik, elektronik, automatizace
- prokazatelná praxe v oboru podmínkou
- elektro kvalifikace dne NV č. 194
- technické myšlení a manuální zručnost
- samostatnost, preciznost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem
- schopnost práce ve výškách
- výpis z TR a zdravotní stav bez omezení
- ochota pracovat na ranní směny (směny 6 - 14 hod).

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
- perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti
- dobré finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- dotované závodní stravování a stravenky
- lékařská péče v místě zaměstnavatele
- systém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví a vzdělávání.