Operátor výroby Písek

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

28250 - 32000 Kč

Značka:

28201720734

Firma:

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Náplň práce

CIZ
Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč
První kontakt Anna Vokurková tel 725 610 725, mail: anna.vokurkova@forvia.com

Podobné nabídky práce

Pomocný/á kuchař/ka Schneider - možnost zkráceného úvazku

před týdnem Písek GTH catering a.s.
22000 Kč za měsíc

Poradce pro aktivní správu majetku

před 2 dny Strakonice. Písek Willwin, s.r.o.
60000 - 80000 Kč za měsíc

HR manager - relokační balíček

před týdnem Písek Trenkwalder a.s.

Operátor – svářeč stabilita a dobrá odměna

včera Písek PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
30000 - 45000 Kč/měsíc

Seřizovač výroby stabilita a dobrá odměna

včera Písek PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
26000 - 45000 Kč/měsíc

OZ prodej zemědělských strojů Jihočeský kraj

před týdnem Jihočeský kraj Moreau Agri, spol. s r.o.

Obchodně-technický zástupce

před týdnem Písek Axial Personnel Agency, s.r.o.

Pracovník úklidu - Albert Milevsko

včera Milevsko RPM Service s.r.o.
113 - 115 Kč za hodinu

Výrobní dělník - mzda až 37.200,- Kč čistého + ubytování HAK372

aktivní nabídka Písek Personal fabric - agentura práce a.s.
31900 - 37500 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Anna Vokurková
Tel: 725 610 725
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.