Dělník/ce Šumperk

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

4725 - 7088 Kč

Značka:

30154040704

Firma:

VS Facility Agency s.r.o.

Náplň práce

Práce je určena pro osoby s OZP na 2-3 hod./den.
Přijmeme dělníky/ce na zkrácený úvazek pro jednoduchou manuální práci v Chráněné dílně v Šumperku. Kompletace výrobků.Ranní a odpolední směny- na pracovní době se lze individuálně domluvit.
Uvedené příklady manuální práce :
" rozebírání spojlerů
" rozebírání starých počítačů na součástky
" počítání a vkládání hřebíčků po 100ks, 500ks ...do krabiček
" a další jednoduché manuální práce
Nepracuje se na normy.

Požadujeme
" Spolehlivost, dobré vystupování, pečlivost.
" Chuť pracovat, příjemné a profesionální vystupování.
" Věk min. 18 let.
" Dobrou pracovní morálku.

Nabízíme:
Individuální plánování směn.
Nástup IHNED nebo dle domluvy.
Dlouhodobá práce. Pokud je zaměstnanec šikovný, pravidelně dochází do práce atd., je možné dostat smlouvu na dobu neučitou po roce a 1/2.

Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště.
Kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt je telefonicky nebo emailem.

Kontaktovat nás můžete:
PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hod.