Sportovní poradce, prodejce outdoorového oblečení a vybavení Pec pod Sněžkou

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Pec pod Sněžkou

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč

Značka:

30154400768

Firma:

SPORT PEC s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme:
Práci v malé firmě nadšenců (je nás 5) pro outdoor, cyklistiku, lyžovaní, skialpy a další sporty, které do života přinášejí radost z pohybu a pobytu nejen v Krkonoších. Nabízíme mix zajímavých značek (Crazy, Maloja, Dynafit, Hoka, ON, Lundhags… půjčujeme elektrokola Trek, skialpy Dynafit/Kastle a sjezdovky Volkl/Kastle)
Tvá role bude:
Obsluhovat zákazníky v půjčovně i na obchodě a další práce s tím spojené.
Předpokládáme:
Komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, příjemné vystupování a taky trochu sportovního nadšení.
Máš výhodu, pokud se domluvíš nějakým jazykem a máš zkušenost z maloobchodního prodeje či půjčovny.
Poskytujeme:
Pohodovou pracovní atmosféru v rodinné firme v Peci pod Sněžkou, stabilitu, jistotu odpovídajícího příjmu, odměny z dosažených tržeb, zvýhodněné nákupy, sezonní permanentku do skiareálu, účast na školeni, testovaní, další benefity (stravenky…)
Nástup nejpozději 1. 12. 2024.
Pokud tě pracovní pozice zaujala, pošli nám svůj životopis na mail: rudolf.kopek@sportpec.cz