Prodavači smíšeného zboží (M+Ž) Most

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

21300 - 23000 Kč

Značka:

26428680723

Firma:

Văn Ánh Nguyen

Náplň práce

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ
Požadavky: fyzická zdatnost, časová FLEXIBILITA, - pečlivost, zodpovědnost, samostatnost,
- základní znalost instalace a demontáže (jednodušší montáž - složení skládací věcí, hračky apod.), plynulá vietnamština výhodou.
Bonusy: možnost stravování v provozovně
HLÁSIT SE: Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: vietvanb@gmail.com.
Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod., k projednání doporučenky se dostavte osobně na prodejnu pouze v PÁTEK od 13h do 15h.