Pracovník/ce na zednické práce Dubňany

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Dubňany

Nabízený plat:

21500 - 50000 Kč

Značka:

30155000713

Firma:

Okna Macek a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Jste manuálně zručný/á? Máte praxi v zednickém oboru? Chcete jistotu stabilní práce? Pojďte pracovat k nám.
Kde budete pracovat:
o Morava a Slezsko.
Co bude Vaším úkolem:
o zednické zapravení po montáži oken, dveří a vrat.
Co od Vás očekáváme:
o vysokou kvalitu odvedené práce,
o spolehlivost, samostatnost a flexibilitu,
o manuální a fyzickou zdatnost,
o aktivní přístup k práci,
o praxi v oboru,
o řidičský průkaz sk. B.
Co Vám můžeme nabídnout:
o jistotu stabilní práce na hlavní pracovní poměr,
o 3 dny sick days,
o zajímavé finanční ohodnocení, jehož výši si ovlivníte sám svým výkonem.
Můžete nás kontaktovat denně od 7-14 hod. na tel. 518 307 522 nebo 725 217 696 nebo na email. Do předmětu zprávy napište ZEDNÍK.
Více informací na stránkách společnosti www.oknamacek.cz/volna-mista.