Zubní lékař/ka bez specializace Čáslav

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Čáslav

Nabízený plat:

60000 Kč

Značka:

29766640746

Firma:

PekDENT s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme do našeho rodinného týmu nového člena na pozici zubní lékař/ka. Pracujeme ve vlastních moderních prostorách v týmu čtyř zubních lékařů, tří dentálních hygienistek a zkušené recepční. Všechny prostory jsou klimatizované a vybavené nejmodernější technikou, např. Adec-500, CJ mikroskop, lupové brýle Zeiss, Admetec, Reciproc Gold, ElementsFree, Vistascan, OPG, osvětlení LED D-tec Clair, ergonomické židle...
Zakládáme si na kvalitně odvedené práci s podporou dalšího vzdělávání - hradíme vybrané kurzy a stáže. Vedoucí lékař MUDr. Marcel Pekárek má více než 30letou praxi v oboru, absolventům bude nejen v začátcích vždy k dispozici.
Nabízíme motivační platové ohodnocení, nástupní bonus, nadstandardní dovolenou, služební byt/auto a další benefity.
Požadujeme zájem učit se moderním postupům, spolehlivost, pečlivost a týmovou spolupráci.

V případě zájmu pište na uvedený email.