Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů Hrochův Týnec

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hrochův Týnec

Nabízený plat:

136 Kč

Značka:

29455600740

Firma:

GoldStav CZ s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Hrochův Týnec (pravidelné pracoviště) – výjezd a návrat vozidla každý den;
místo výkonu práce: Středočeský kraj (směr Čáslav), Jihočeský kraj (směr Tábor), Jihomoravský kraj (směr Brno)

Hledáme do kolektivu ŘIDIČE - brigádníka
Rozvoz zboží (náhradní díly) pro stálého klienta.
Možná práce i na ŽL.
Zájemce prosíme o první kontakt na uvedený e-mail nebo telefon.
Požadujeme:
- spolehlivost
- zodpovědnost
- ochotu pracovat
- řidičské oprávnění skupiny B
- čistý trestní rejstřík
- aktivní znalost českého jazyka výhodou – čtení dodacích listů, označení dílů v krabicích a komunikace česky s konečným zákazníkem a dispečerem.
Nabízíme:
- příležitostnou práci ve stabilním a přátelském kolektivu na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou;
- nástup možný ihned
Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení až do výše 8.000,-Kč
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.