Montážní technik/čka Litomyšl

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Litomyšl

Nabízený plat:

45000 Kč

Značka:

29525780725

Firma:

AUTOSKLO - H.A.K. spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

POŽADAVKY: manuální zručnost, pracovitost, schopnost učit se nové věci, flexibilita, svědomitost, loajálnost, komunikativnost, fyzická zdatnost
NABÍZÍME: zvláštní prémie, moderní, čisté pracovní prostředí, příjemný kolektiv, zajímavá práce, třináctý plat
Pracovní poměr na dobu určitou, v případě vzájemné spokojenosti jisté prodloužení smlouvy.
KONTAKT: emailem