Zkušený lakýrník Liberec

Aktualizováno:

23. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Značka:

A507

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Liberec

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání
* Min. 2 letá zkušenost s mokrým a práškovým lakováním.
* Znalost ČJ na komunikativní úrovni - jedná se o práci s chemikáliemi.
* Znalost základů lakování, druhů barev, proces schnutí.
* Schopnost ručního lakování, výhodou.
* Spolehlivost, pečlivost.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který působí mino automotive prostředí hledáme vhodného kandidáta na pozici Lakyrníka.
* Budete obsluhovat lakovací polo-automatické linky - ruční navěšování, vizuální kontrola, robotické stříkání, sušárna a pak znovu svěšování pumpy.
* Údržba zařízení a příprava chemické lázně.

Nabízíme

* Mzda dle zkušeností.
* 25 dní dovolené.
* Stravenky.
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
* PRÁCE NA 1 SMĚNU.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200